• پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ -
  • 11/21/2019
ما تیم فوق العاده‌ای نیستیم

موریاسو: امیدوارم بازیکنان ما مثل بازی سال ۹۲ بازی کنند

ما می خواهیم اول توپ را از ایران بگیریم و می خواهیم آن را نگه داریم.آنها فشار زیادی می آوردند و ما این را می دانیم. فوتبال بازی است که باید توپ را برنده شوی و ما هم به دنبال همین موضوع هستیم.

خطوط چهره موریاسو آنقدر ثابت و یکسان است که نمی توان از او حتی در آستانه حساس ترین بازی جام ملتها انتظار حرف های عجیب و غریبی در نشست خبری اش داشت.سرمربی تیم ملی ژاپن درباره بازی و شرایط تیمش به اختصار جواب سوال ها را داده و بخشی از برنامه های تاکتیکی‌اش را هم بیان کرده است که باید دید فرصت انجام این برنامه ها را در زمین پیدا خواهد کرد یا خیر.

هاجیمه موریاسو سرمربی تیم ملی ژاپن در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ایران گفت:««ما فردا(دوشنبه) بعد از 3 روز مسابقه داریم، بازیکنان ما تمرکز خوبی دارند و امروز(یکشنبه) هم آخرین تمرین را برگزار می‌کنیم و فکر می‌کنم در بهترین شرایط خودمان باشیم.»

خیلی‌ها ژاپن فعلی را با یونان جام ملتهای اروپا در سال 2004 که با ترکیب دفاعی قهرمان شد قیاس می‌کنند. نظر شما در این باره چیست ؟

ما تیم فوق العاده‌ای نیستیم چون در حال پیشرفت هستیم. با هر نتیجه بالاتر می رویم، فقط این مهم است که چطور بازی می کنیم. بازیکنان من همیشه تلاش می‌کنند مفهوم تیم بودن را حفظ کنند و ما هم سعی می‌کنیم نتایج خوبی بگیریم. امیدوارم فردا هم برنده بازی باشیم.

ایران هم در خط حمله خوب است و 12 گل زده و هم در خط دفاع که گلی نخورده. حالا برنامه شما برای این تیم چیست ؟

 ایران یکی از بهترین‌های آسیا است که در رنکینگ هم اول است ولی ما همه چیز را در نظر می‌گیریم. ما به دنبال کیفیت بازی خودمان هستیم و فردا هم با همین شرایط بازی می‌کنیم. دنبال این هستم که تیم ملی ژاپن فردا بهترین بازی خود را به نمایش بگذارد

کلید واژه
نظرات شما