• پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ -
  • 11/21/2019
گول نتیجه ژاپن مقابل ویتنام را نمی‌خوریم

سردار: باز هم انتقاد کنند تا جواب‌شان را بدهم

گفتم آنهایی که این‌گونه از من انتقاد می‌کنند، صددرصد پشیمان می‌شوند، چون من دیگر سردار جام جهانی نیستم و خیلی خوب شد که در جام جهانی از من انتقاد کردند.

سردار آزمون که علامت سکوتش مقابل دوربین بعد از درخشش مقابل چین را در اینستاگرامش توضیح داده بود می گوید:«گفته بودم حرف‌هایم را در زمین مسابقه می‌زنم. گفتم آنهایی که این‌گونه از من انتقاد می‌کنند، صددرصد پشیمان می‌شوند، چون من دیگر سردار جام جهانی نیستم و خیلی خوب شد که در جام جهانی از من انتقاد کردند. بعد از آن خیلی چیزها را یاد گرفتم که چطور برخورد کنم و چطور پاسخ بدهم. امیدوارم تا بازی با ژاپن دوباره از من انتقاد شود تا بتوانم این‌گونه ادامه بدهم و جواب انتقادها را بدهم.»

مقایسه بین لیپی و کی‌روش از سوی سردار هم حاشیه ساز شد که خودش توضیح می دهد:« منظور من تفکر کی‌روش بود. اگر اکنون هم بگویند با کی‌روش کار می‌کنی یا لیپی، من صددرصد می‌گویم کی‌روش چون به او اعتماد دارم و می‌بینم چگونه کار می‌کند. حرف من این است که لیپی با تیم ملی چین و این همه امکانات در فوتبال این کشور چگونه نتیجه گرفته و کی‌روش با امکاناتی که ما داریم، چگونه نتیجه گرفت. مقایسه من از این جهت بود.»

بعد از جام جهانی که سردار از تیم ملی خداحافظی کرد و زمانی که می‌خواست برگردد، این انتقاد از او وجود داشت که چرا آزمون عذرخواهی نکرد و به تیم ملی برگشت.آزمون در این باره می گوید:«بابت آن خداحافظی معذرت‌خواهی کردم. وقتی دوباره دعوت شدم و برگشتم، در نشست خبری معذرت‌خواهی کردم اما معذرت‌خواهی من از آن عده‌ای بود که برخورد مناسب داشتند، نه آنهایی که به من فحش‌های ناموسی دادند. هیچ وقت از این افراد معذرت‌خواهی نمی‌کنم.»

کلید واژه
نظرات شما