• پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ -
  • 11/21/2019
گزینه استقلال با سابقه بازی زیر نظر کواچ، ساری و استیماچ

رفقای میلیچ در ایران: سردار، کریم و رادو

قرار است استقلال برای سمت چپ خط دفاع خود بازیکنی به نام هرویه میلیچ را جذب کند. چپ‌پای سابق تیم ملی کرواسی که سابقه بازی کنار رادوشویچ، سردار آزمون و کریم انصاری‌فرد را در کارنامه دارد.

امیر اسدی / هرویه میلیچ جدی‌ترین نامی است که در لیست خرید باشگاه استقلال و برای پوشش نقاط ضعف این تیم در سمت چپ خط دفاع قرار دارد. بازیکن کرواتی که 30 ساله است و با رزومه‌ای که دارد شاید بتواند مشکلات استقلال در این پست را برطرف کند. میلیچ فوتبال خود را در آکادمی هایدوک‌اسپیلت آغاز کرد و خیلی زود به تیم اصلی این باشگاه مشهور و قدیمی رسید. او تنها 3 بار در ترکیب هایدوک قرار گرفت و سپس به مدت دو فصل به آلونسکان – لیگ برتر سوئد – رفت و برای جیورگاردن بازی کرد.

تیم بعدی هرویه میلیچ، بعد از دو فصل بازی در سوئد، ایسترا 1961 در کرواسی بود. او حدود 60 بار برای این باشگاه بازی کرد و مورد توجه روستوف در لیگ روسیه قرار گرفت. تیمی با مربیگری قربان بردی‌اف که برای دو فصل از وجود هرویه میلیچ در سمت چپ خط دفاع خود سود برد. بعد از روستوف، میلیچ دوباره به لیگ کرواسی برگشت و پیراهن باشگاهی را پوشید که فوتبال خود را آنجا آغاز کرده بود. یک فصل درخشان در ترکیب هایدوک باعث شد تا پائولو سوسا او را برای بازی در سری‌آ و باشگاه فیورنتینا بپسندد.

کلید واژه
نظرات شما